Internet


Mieliśmy wiek pary, elektryczności, etc... nie ulega wątpliwości, że obecny XXI jest wiekiem informacji czy może wręcz Internetu. Informacji globalnej, wszechogarniającej i produkowanej przez naszą cywilizację w niespotykanym nigdy dotąd tempie.

Nie ulega jednak wątpliwości, że w tym morzu informacji łatwo zginąć, a wypłynąć na wierzch z roku na rok coraz trudniej. Dlatego wykorzystujemy wszelkie posiadane i cały czas poszerzane doświadczenia, aby wesprzeć naszych klientów i ich przedsięwzięcia w Internecie: tworzymy serwisy internetowe skrojone dokładnie pod potrzeby naszych partnerów, zapewniamy im utrzymanie na serwerach i sprawną administrację, wspieramy w reklamie internetowej i pozycjonowaniu.

Reklama internetowa


Rynek reklamy internetowej rozwija się najszybciej ze wszystkich rynków reklamowych - o prawie 60% rocznie niezmiennie od kilku lat i przekroczył już obroty rzędu miliarda złotych rocznie. Zawdzięcza to głównie faktowi, że reklama internetowa ma w zasadzie same zalety: może być dużo tańsza, można płacić tylko za efekt, oraz z precyzją nieosiągalną gdzie indziej - docierać do określonych grup docelowych.

Naszym klientom pomagamy zarówno w uruchomieniu internetowych kampanii reklamowych jak i później - nadzorując je i optymalizując - tak jak dbamy o swoje własne reklamy. Zasada jest bardzo prosta: jak najwięcej, za jak najmniej. A tego co potrafimy zapewnić z pomocą reklamy internetowej - nie da się mieć nawet za kilkakrotnie większe pieniądze, żadną inną formą.

Pozycjonowanie


Ważną formą marketingu internetowego jest pozycjonowanie. Bez niego, nawet najlepsza internetowa witryna firmy jest warta tyle samo, co plakat powieszony w pokoju nad biurkiem - zobaczy ją tylko ten kto przyjdzie w to konkretne miejsce. Pozycjonowanie sprawia, że strony będą pojawiały się tym, którzy będą surfować w Internecie w poszukiwaniu określonej tematyki.

Mamy świadomość, że dla większości naszych klientów pozycjonowanie to kompletne novum, dlatego nasze wsparcie oferujemy już na etapie analizy potrzeb i możliwości. Następnie wspólnie ustaliwszy cele i budżet miesięczny, bierzemy na siebie całość tematu, tak by klient mógł się skupić na swojej działalności.

Biuletyn Informacji Publicznej


Podmiotom zobowiązanym ustawą o dostępie do informacji publicznej - do prowadzenia Biuletynu Informacji Publicznej oferujemy usługi sprawne, konkurencyjne cenowo i przede wszystkim - czego bardzo często nie można powiedzieć o innych rozwiązaniach - zgodne z wymogami prawnymi.

Oferujemy instalację gotowego skryptu BIP, szkolenia i wdrożenia, utrzymanie serwisu na naszych serwerach i pełną administrację wymaganą przez ustawodawcę.