Wszystko co dziś robimy wzięło się z naszej fascynacji komputerami, a później także Internetem. Realizując w działalności firmy swoją największą pasję możemy zapewnić naszym działaniom jakość niedostępną dla zwykłych użytkowników.

Od zawsze staramy się nadać naszym działaniom znamiona kunsztu, szukając takich rozwiązań, w których czynienie informatyki będzie ocierało się o sztukę, a nie tylko sprawne rzemiosło. Działamy nierzadko pioniersko tworząc rozwiązania zupełnie nowe, stanowiące standardy, bywa że później wręcz kopiowane i naśladowane. Nie boimy się wyzwań, lubimy mierzyć się z problemami, które innych pokonały, wchodzić na pola, gdzie konkurencyjne firmy zawiodły.

Nasza firma działa na rynku od 2004 r., ale doświadczenia zbieraliśmy od co najmniej kilkunastu lat, począwszy od pierwszych komputerów PC XT, a nawet ośmiobitowców i zalążków Internetu używanego przez modem.

Działamy na trzech polach:
  • informatyka w medycynie
    zapewniamy nie tylko sprawne, terminowe i bezbłędne rozliczenia z NFZ, ale pełną i kompleksową obsługę informatyczną firm medycznych;
  • Internet
    świadczymy usługi tworzenia stron i aplikacji internetowych oraz hostingowe, pozycjonujemy strony internetowe, organizujemy kampanie reklamowe w Internecie, zapewniamy analizy;
  • gry online
    dostarczamy grę online kilku tysiącom graczy oraz pakiet serwisów związanych z grami, prowadzimy własne badania, zapewniamy kursy i konsulting w tematyce gier online.